Çocuğunuzun gelişimi için varız!! Sizlere bu konuda destek olabilmekten dolayı mutluyuz ve heyecanlıyız. 

Learn'N Play, her çocuğun okul öncesi eğitim döneminde gelişimini destekleyen, kaliteli ve güvenilir olarak eğitim veren bir gelişim merkezidir. Okul öncesi dönem ise çocuğun sağlıklı gelişimin, mutlu ve başarılı yetişkinliğin, adil ve eşit bir  toplumun temelini oluşturur. Bu bakımdan hedefimiz, çocuklara sağlam ve güvenilir kadrosu ile yeni dünya düzeyindeki çocukların çok yönlü olarak gelişmesi gerektiği ve ailelerinde bu konuda desteğe ihtiyaçları oldukları zamanlarda destek olmaktır.

Merkezimizde, 2-6 yaş arasındaki çocuklarla birebir eğitimle, spesifik gelişim alanlarını belirleyerek o alanlarda birebir çalışmalar yapmaktayız.Çalışmalarımızı Uzman Psikolog  Gülizar ŞEHİTOĞLU ve ekibi eşiliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Gülizar ŞEHİTOĞLU Kimdir?

1987 Bursa doğumlu psikolog/psikoterapist Gülizar ŞEHİTOĞLU, 2009 yılında Uludağ Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Üniversitenin 2.yılını İtalya 'da Universita di Torino Üniversitesinden Gelişim Psikolojisi ağırlıklı programında tamamlamıştır. 3. yılın yazında klinik psikoloji stajını Amerika'nın en iyi psikoloji bölümlerinden birine sahip olan Universty of llinois at  Urbana-Champaign'de yapmıştır. Lisans eğitimi sonrasında ''Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Eğitimi '' almıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır. Aynı zamanda Aile Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Yüksek lisansını 2011 yılında Maltepe Üniversitesi'nde İngilizce İşletme (MBA) alanında ''Project Management in Human Resources'' araştırmasıyla uzmanlığını başarıyla almıştır. Kurumlara yönelik danışmanlık, eğitim ve seminer vermeye devam etmektedir.Bursa ve İnegöl Kadın Girişimçiler Kurulu üyesidir. Çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Evli ve iki çocuğu var.

Aldığı Eğitimler ve Workshoplar

  • Transaksiyonel Analiz- Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi-2008
  • Tematik Algı Testi- Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi-2008
  • WISC-R 2009
  • MMPI-2009
  • Rorschach-2009
  • Aile Eğitim Programı AEP-2011
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Teorik Eğitim-Prof. Dr. Hakan Türkçapar POVEM-2010
  • Bilişsel Davranışçı Terapi İleri Aşama Teorik Eğitim- Prof. Dr. Hakan Türkçapar POVEM-2011​