Oyuncaklar hangi yaş grubundaki çocuklara uygun?

Eğitici oyuncaklarımız 0-6 yaş arasındaki çocuklarımıza uygundur.Çocukların gelişim alanlarına  yönelik oyuncak  seçimlerini yapabilrsiniz.

Oyuncaklar hangi gelişim alanlarına yönelik?

Oyuncaklar bilişsel gelişim , dil gelişimi , psikomotor gelişim ve sosyal-duygusal gelişim alanı olmak üzere 4 tane gelişim alanlarına yönelik oyuncaklar vardır.

Neden ahşap oyuncak seçilmeli?

Oyuncaklar ahşaptan yapıldıkları için daha sağlıklı olur.Böylece çocuklara alerjik tepki yapmazlar.Çocukların doğaya daha yakın olmasını sağlar. 

Neden üye olmalıyım?

www.learnnplay.com.'den alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. www.leannplay.com ye üye olduğunuzda yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, size özel alışveriş olanaklarından faydalanabilirsiniz. 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan sepetinize seçtiğiniz ürünleri atabilirsiniz; ancak sepetinizdeki ürünleri satın almak için üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sizi yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan hakkında bilgilendirmenin yanı sıra size özel teklifler geliştirmemize ve bu tekliflerin size zamanında ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Learnnplay.com.tr'ye üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya şifrenizi unuttuysanız Üye Girişi bölümünden Şifremi Unuttum yönlendirmesine tıklayınız.